Tepe KarotMENÜ

Karot Beton Delme

Karot proje değişiklikleri, perde, döşeme, kolon, kiriş, kapı ve pencere, parapet, asansör boşluklarının kesilmesi gibi betonarme işler üzerinde sıkça kullanılır.

Karot Beton Delme Ankara

Karot ile Ø 20 ve Ø 500 mm arasındaki her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla, betonunuza zarar vermeden, dilediğiniz çapta delebilmekteyiz. Karot Delme işlemi demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere, ayrıca 0 ile 90 derece arsındaki tüm açılarda uygulanabilir.

Karot Beton Delme

Sıfır titreşim ile zedelemeden, istenilen yerden, istenilen şekil, büyüklükte ve çapta demir donatısı ile birlikte karot blok çıkarma işlemlerini hızlı ve kolayca Türkiye’nin her yerinde profesyonel ekiplerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Son teknolojik makineler ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

Karot Neden Yapılır?

Betonarme yapılarda, beton duvar yada döşemelerin kesim ihtiyacı çeşitli nedenler ile ortaya çıkabilmektedir. Projelendirme yada uygulama esnasında unutulan yada uygulanamayan ek kapı, pencere, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları gibi alanlarda beton kesme işlemini gerçekleştirelim.

Karot Beton Kesme

Günümüzde ihtiyaçların yanısıra tasarımcılar sadece dekoratif amaçlı karot beton kesimi de gerçekleştirmek isteyebilmektedir. Beton kesimi çok farklı amaçlar ile çok farklı yüzeylerde uygulanmak istenebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus beton kesimi gerçekleştirilirken en uygun kesim yönteminin belirlenmesidir.

Siz isteyin biz yapalım.

Karot Ankara Ekipmanlar
TEPE KAROTBeton Delme Kesme İşleri
0533 271 3666