Tepe KarotMENÜ

Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik beton kesme makinası ile istediğiniz yapıya göre özel beton kesimi ve çözümleri, profesyonel şekilde uygulanıp yapılmaktadır.

Hidrolik Beton Kesme Ankara

Bir yapı üzerinde hidrolik beton kesme işlemi ciddi profesyonellik gerektiren bir çalışmadır. Kesilecek yüzeyin doğru tespiti ve kesme yöntemi bir uzman tarafından gerçekleştirilmeli ve kesme esnasında doğru adımları takip ederek kaliteli bir sonuca ulaşılması gerekmektedir. İnşaat sektöründe ve çeşitli yapılar için tercih edilen beton kesme işlemlerinden bir tanesi de hidrolik beton kesme yöntemidir.

Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik Beton Kesme Nasıl Yapılır?

Hidrolik beton kesme makinesi ile demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız, yatay dikey ve düşey 45º – 90º – 180º lik açılara kadar olan betonu kesebilir.

Hidrolik Beton Kesme Ankara ile işinizi hızla ve güvenle çözüme kavuşturalım. Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki yeri beton kesme makinesi ile düzgün bir şekilde keserek, beton kırma veya vinç yardımı ile naklini yapalım.

Hidrolik Beton Kesme Nasıl Bir Sistemdir?

Hidrolik beton kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir. Hızlı ve güvenli çözüm yolları ile sizde zamandan tasarruf edin.

Son teknolojik ekipmanlarımızla sizlere hızlı ve güvenli hizmetler sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ile sizlerin yanındayız.

Ankara da Hidrolik beton kesme ile karot sektöründe yükselen değer olmaya hızla devam ediyoruz. Yılların tecrübesi ve uzman kadromuz ile hem Ankara da hem de Türkiye’nin her yerine hizmet götürmeye devam ediyoruz.

Karot Ankara Ekipmanlar
TEPE KAROTBeton Delme Kesme İşleri
0533 271 3666